Prekių pristatymas:

Prekių pristatymas  Užsakinėjant prekes internetu reikia nurodyti prekių pristatymo būdą.

 Kiekvienas užsakymas įvykdomas kuo greičiau, tačiau ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas. Kiekvienu atveju dėl pristatymo Jus informuosime telefonu arba el. paštu. Jums patogų pristatymo laiką su Jumis suderins parduotuvės  užsakymų administratorius.

Esant išskirtiniams atvejams dėl prekių pristatymo vėlavimo, klientui paskambiname ir pranešame kiek laiko reikės laukti. Tokiu atveju klientas renkasi ar laukti prekės ar atsiimti pinigus.

Prekių pristatymo metu klientas privalo patikrinti siuntos būklę. Pastebėjęs pažeidimą klientas siuntos turi nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Klientui priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai, o prekė yra kokybiška bei nepažeista. Klientas pretenzijų neturi.

 


Mokėjimas:
Užsakinėjant prekes internetu taip pat reikia nurodyti mokėjimo formą.

Bankiniu pavedimu

Paysera mokėjimo sistema

Grynais atsiimant prekę mūsų fizinėje parduotuvėje adresu Garliava, Vytauto 154

 Pasirinkus mokėjimą išankstiniu pavedimu, užsakymas bus pradetas vykdyti iškart, kai pinigai patenks į mūsų sąskaitą. Užsakymo pristatymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek mes gauname banko pavedimą.

Visoms prekėms taikomi gamintojo nustatyti garantiniai terminai. Prekei, sugedusiai nepasibaigus garantiniam laikotarpiui, remontas atliekamas nemokamai.

Garantinis aptarnavimas:

Garantinis laikotarpis yra nurodytas garantiniame talone. Jei garantinis laikotarpis yra pasibaigęs, prekė nėra priimama garantiniam remontui.

Sugedus prekei, dėl garantinio remonto atlikimo reikia teirautis telefonu, arba nuvykti adresu, nurodytu garantiniame talone.

Pateikdami prekę remontui, būtinai pateikite galiojantį prekės garantinį taloną. Remontas atliekamas pagal gamintojo serviso dokumentaciją.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis LR įstatymų numatyta tvarka. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, mes ar mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui. Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Kai grąžinama nekokybiška prekė (po to, kai raštiškas išvadas apie prekės kokybę pateikia įgaliota serviso įmonė), mes įsipareigojame priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Jei neturime analogiškos prekės, grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus.

0
spausdintuvupildymas.lt

 .